Майже за 5 млн грн відремонтують міст на Херсонщині » Новости Херсон

На дорозі загального користування місцевого значення О 220505 Мала Лепетиха – Верхній Рогачик почався плановий капітальний ремонт мосту. Про це повідомляє пресслужба Херсонської облдержадміністрації. Цей об’єкт – один з багатьох, який увійшов до переліку ремонту мостів по програмі “Укравтодору”. 
Обстеження штучної споруди виконувалось 6-7 листопада 2019 року кваліфікованими інженерами-мостовиками проводилося обстеження та випробування залізобетонних прогонових будов та опор. Під час польових робіт було оглянуто: прогонова будова, опори, мостове полотно, підходи та допоміжні і другорядні елементи споруди.
Міст на цій дорозі, за результатами обстеження, виявився аварійно-небезпечним, а його конструкція не відповідає сучасним вимогам будівництва та безпеки в експлуатації. Щоб попередити повну руйнацію, яка могла відбутися у будь-який момент, у 2020 році Державною установою “Місцеві дороги Херсонщини” був об’явлений тендер на розробку проєктної документації, а вже у квітні 2021 року – почався капітальний ремонт споруди.

Загалом, у Херсонській області налічується 99 мостів, які потребують ремонту. У цьому році роботи будуть завершені на 11 об’єктах, як і на місцевих, так і на державних дорогах.

Вартість капітального ремонту мосту на дорозі О 220505 Мала Лепетиха – Верхній Рогачик, за результатами тендерної процедури, склала 4,8 млн грн. Завершити роботи планується до кінця липня 2021 року.джерело

Previous post ГП КС и «Сатис-ТЛ-94» организовали телемост с Антарктической станцией «Беллинсгаузен», приуроченный к 200-летию открытия Антарктиды
Next post Колихаєв спустошує бюджет Херсона » Новости Херсон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *