На Дніпропетровщині тривають позапланові перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним – | Новини міста Дніпро та області

Інформація щодо проведення Головним управлінням ДСНС України у Дніпропетровській області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки  за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, закладами, установами, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Головним управлінням ДСНС України у Дніпропетровській області на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.03.2021 №10033/1/1-21 тривають позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, закладами, установами, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Перевіркам підлягають понад 1000 об’єктів, серед яких 8 підприємств з виробництва пального, 336 зберігання пального та 667 оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Станом на 6 травня 2021 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки 500 об’єктів.

Під час заходів інспектори перевіряють наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, систем протипожежного водопостачання, систем протипожежного захисту, блискавкозахисту та раннього виявлення надзвичайних ситуацій, а також виконання та відповідність інших організаційних та практичних заходів передбачених чинним законодавством. Проводяться відповідні інструктажі з адміністрацією та персоналом.

За результатами перевірок  до адміністративної відповідальності притягнуто 275 посадових осіб та направлено 37 адміністративних позовних заяв щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки роботи підприємств.


Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post м. Дніпро: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з учнями – | Новини міста Дніпро та області
Next post Как правильно использовать потенциал ОСМД: в Мариуполе будут развивать культуру добрососедства. Новости Мариуполя и Донбасса |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *