На “Харьковской” установили ввысокие турникеты с “вертушками” – новини Києва на “RADA”

На станції метро “Харківська” завершили встановлення нових високих турнікетів, навіть раніше запланованого терміну. Відсьогодні станція працює у звичайному режимі, повідомили в Київському метрополітені.

Нові турнікети є антивандальними – їх буде неможливо перестрибнути, оскільки конструкції високі. Також принцип їх роботи відрізняється від старих турнікетів – вони не будуть як раніше “бити” пасажирів по ногах, адже обладнані “вертушками”.

Читайте також: За шведськими поняттями: 7 шведських слів, яких бракує українцям

Турнікети приймають усі електронні способи оплати проїзду: qr-квиток, Kyiv Smart Card, Картку киянина і безконтактну банківську картку.

Як відомо, такі турнікети уже встановлені на станціях “Сирець”, “Площа Льва Толстого”, “Героїв Дніпра”, “Харківська”. Нещодавно їх також встановили на “Контрактовій площі”.

Нагадаємо, що Київський метрополітен відмовився будувати у найближчі сім років станції “Биківня” (Броварська), “Лісництво” і “Старобориспільська”. Повідомляється, що станції не є затребуваними, через відсутність необхідного пасажиропотоку. Вони були виключені з остаточної редакції проєкту Генерального плану.

Фото: КМДА, Київський метрополітен

Previous post В Украине начался адаптивный карантин: какие ограничения – новини Києва на “RADA”
Next post В Artarea открылось заведение “Футура” в стиле киберпанк – новини Києва на “RADA”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *