Напередодні Великодня рятувальники проводять профілактичну роботу у культових спорудах – | Новини Вінниці та області

Цього року святкування Великодня припадає на 2 травня. Традиційно, рятувальники заздалегідь починають профілактичну роботу у культових спорудах для того, щоб святкові заходи пройшли безпечно.

Так, 20 квітня рятувальники Слов`янська Донецької області провели інформаційно-роз´яснювальну роботу щодо забезпечення пожежної безпеки та попередження виникнення надзвичайних подій у культових спорудах під час богослужінь та підготовки до відзначення Великодня. Співробітники Служби порятунку за допомогою листівок нагадали представникам релігійних громад правила використання первинних засобів пожежогасіння та порядок евакуації у разі виникнення надзвичайної ситуації. Також, фахівці ДСНС закликали священнослужителів бути обережними під час використання вогню під час богослужінь та на відкритих територіях.

Днями рятувальники підрозділів 8-ї ДПРЧ м.Камінь-Каширський та 12-ї ДПРЧ смт Любешів ГУ ДСНС у Волинській області також провели додаткові інструктажі для священнослужителів з правил пожежної безпеки та порядку дій на випадок кризових ситуацій.

У свою чергу рятувальники Кіровоградщини відвідали храми м. Знам’янки та навколишніх сіл. Співробітники ДСНС з’ясували стан пожежної безпеки церков та поспілкувались з настоятелями, акцентувавши увагу на основних заходах запобігання пожежам та іншим надзвичайним ситуаціям під час святкування Великодня.

Так, на що звертають увагу працівники Служби порятунку:

  • належний стан евакуаційних виходів та джерел протипожежного водопостачання;
  • наявність у достатній кількості у приміщенні справних вогнегасників;
  • дотримання правил пожежної безпеки під час богослужінь і в інший час.

Також рятувальники порадили постійно утримувати в належному стані електромережі, стежити за справністю електроприладів і пічного опалення, систематично перевіряти систему вентиляції.

Подібні заходи продовжуватимуться й надалі до початку Великодніх свят.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки в культових спорудах! Будьте обережні під час богослужінь! Дотримуйтесь карантинних заходів та уникайте місця скупчення людей. Пам’ятайте, у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!Previous post Рятувальники Вінниччини проводять профілактичні бесіди з настоятелями храмів – | Новини Вінниці та області
Next post Цены на турецкие отели, где ждали российских туристов, упали, – туроператор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *