Небезпечні міфи: ветеринарні препарати не здатні подолати COVID-19 » Всі новини Кременчука

 

Будь-яке самолікування може бути небезпечним

Ще на початку пандемії у мережі з’явилась інформація про те, що антипаразирарний препарат івермектин здатен призупинити реплікацію вірусу COVID-19. Відповідні дослідження австралійських вчених були опубліковані в журналі «Antiviral Research». Але не все так просто.

Подібна інформація – чудовий приклад так званої маніпуляції. Справа в тому, що тести проводились виключно in vitro, тобто, в пробірці. Як буде впливати препарат на вірус в організмі людини, наразі невідомо.

Проте, багато хто з українців намагається застосовувати івермектин для самостійного лікування короновірусної хвороби. Від таких дій застерігає заслужений лікар, головний інфекціоніст країни, Ольга Голубовська.

«Найстрашніше те, що у нас івермектин використовують лише у ветеринарній практиці. А наші люди, начитавшись інформації з інтернету, починають не тільки пити ці ліки, а й вводити їх внутрішньом’язово. Ніхто не зважає на супутні речовини, що використовуються в препараті у дозах, розрахованих на коней і велику рогату худобу. Це може бути досить небезпечно!» – розповіла Голубовська.

Лікарі наголошують, що будь-яке самолікування може бути небезпечним і закликають розсудливіше ставитись до власного здоров’я. При появі будь-яких симптомів хвороби краще звернутись до сімейного лікаря.

Previous post «Кременчук» дізнався суперника у півфіналі – розклад ігор » Всі новини Кременчука
Next post На Сумщине 562 новых случая заболевания коронавирусом | Данкор онлайн | Сумской информационный портал: все новости Сумщины

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *