Новокаховська дитяча школа мистецтв випустила у життєву дорогу своїх учнів – Каховские новости за сегодня

2 червня у музичній залі дитячої школи мистецтв (базова школа) відбулося «Свято випускників-2021».

Цього року 26 талановитих випускників (музичного та художнього відділу) отримали свідоцтва (семеро – довідки) про закінчення цього позашкільного навчального закладу. Щороку кращі учні отримують грамоти за успішне навчання та творчі досягнення.

Слід відзначити, що цей день – особливий для всіх, адже красивих, щасливих випускників викладачам школи мистецтв треба відпускати в щасливу творчу подорож. У такі моменти згадуються маленькі першачки, що несміливо переступили поріг школи, та захоплено оглядали неймовірно цікавими оченятами все навкруги. Згадується увесь шлях, пройдений разом, творча робота та хвилюючі успіхи… І ховають сльози викладачі, розуміючи, що плин часу не зупинити.

За доброю традицією, по завершенню такої зустрічі, випускники дарують викладачам та всім присутнім свої художні номери. Так, випускниця вокально-хорового відділу Поліна Данилевська (викладач Олена Черняєва) від щирого серця, не на оцінку, а на радість всім, заспівала для присутніх пісню О.Білаша «Ластівка».

На свято завітали перший заступник міського голови Олег Тарабака та начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна. Вони привітали випускників з успішним закінченням мистецької школи та подарували солодкі ласощі від міського голови Володимира Коваленка.

Директор школи Галина Ходос, звертаючись до випускників, запросила і далі приходити, ділитись своїми успіхами та не забувати рідну школу. Вона  подякувала випускникам і їхнім батькам за добру, плідну співпрацю, побажала щасливої життєвої дороги, успіхів у всіх добрих починаннях, міцного здоров’я та радості від життя.

Захід відбувся із дотриманням карантинних вимог.

Previous post Долга за коммуналку: что делать? – Каховские новости за сегодня
Next post Фотошпионы заметили во время тестов Genesis eGV70 –

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *