Оля Цибульская раскрыла 10 инсайтов реальной жизни, о которых не расскажут в книгах

13 ноября Оля Цибульская выпустила дебютный альбом «По барабану». А через месяц, 14 декабря, звезда отпразднует 35-летие большим концертом на тв.

Во время столь активного периода в жизни певицы мы предложили Оле взять паузу, чтобы перевести дух и ответить на вопрос «Что бы ты сейчас сказала себе 18-летней?». Через несколько дней Цибульская прислала нам 10 пунктов, которые по праву можно считать ее главными жизненными уроками.

 • Досить думати, що ти не доросла́: до телефону, про який мріяла, до друзів, які в інстаграм сиплять цитатами Ніцше, до того, аби нарешті отримувати не те, що виходить, а те, що хочеться. Твій життєвий досвід дуже цінний. Твої таланти нічим не гірші, ніж у інших. Твої перемоги достойні поваги — твоєї в першу чергу.
 • Стосунки з людьми — це не секс на одну ніч. Не можна раз на місяць лайкнути чиюсь фотку, а за рік сподіватись опинитись в списку «найближчих людей». Якщо ти хочеш мати своїх людей, треба в ці стосунки вкладатися. Емоційно, часом, фінансово. Пам’ятати про людей, щоб вони не забували про тебе.
 • Нема чудодійної таблетки: ні від зайвого ваги, ні від фінансових нестабільностей, ні від чого. Якщо ти хочеш змін — стань ними сама. Бо світ більший, ніж ти і твої сумніви. Все можливо, бейбі, доки ми живі.
 • Щастя є. Воно як гранат. Складно почистити, купа дрібних зернят, але, смакуючи, отримуєш задоволення. Нема «завтра будемо щасливі». Це дебільна установка Радянського Союзу — вірити, що краще буде колись. Класно щодня. Не відмовляй собі в цьому. Якби оргазм був вічним, ніхто б його не хотів:) Те саме з щастям. Збирай його по хвилинах і смакуй, як капучіно на кокосовому.
 • Батьки — це моє дитинство. Я дуже їх люблю і вдячна за все. МаПа дають таку енергію і силу своєю любов’ю, що за спиною крила. З ними я дитина, а значить можу реалізувати всі найказковіші мрії. Принцеса завжди перемагала в казках, що розказували батьки перед сном. Хай моє дитинство триває вічно. Люблю вас дуже.
 • Любов. Я все роблю тільки по любові. Виходжу заміж, народжую дитину, пишу пісні… Не вмію і не хочу бути з тими, кого не люблю. Мені не страшно, що там попереду, коли ти поруч, коханий. Там, де я ділова і самовпевнена кицька — ти даєш мені можливість випускати кігті; там, де мені страшно, як мокрому кошеняті — з’являється МИ. Об це МИ розбиваються всі проблеми. Дякую.
 • Бувають поразки. Точніше не так. Бувають перемоги. А решта часу ти триста разів впираєшся в стіну. Це не тому, що ти невдаха. Просто дверей в будинку менше, ніж стін. І якщо є ціль — вихід знайдеться. Не здувайся.
 • Син — найкраща моя нагорода. Жодні кар’єрні успіхи не зрівняються з материнством. Коли світ гойдають кризи, пандемії і хейт в інтернеті — є той, хто зупиняє час своїми обіймами. Він той, від кого я млію. Наш Нестор. Я так хотіла і боялась материнства. Ідіотка. Не уявляю, як я жила без тебе, син. Пуста трата часу. Тепер цей світ наш.
 • Можна все життя шукати сенс, своє призначення, ідеальні умови для щастя і піти з життя глибоко нещасною людиною. Все починається з рішення взяти на себе відповідальність за себе і кожен день. Тоді Бог всміхається в вуса і у всьому допомагає.
 • Правильно так, як ти вирішила, киця. Не звіряйся з іншими. Це твоя історія, яку ти пишеш кожного дня і маєш повне право робити так, як відчуваєш. Ми в цьому світі для любові і помилок. Не бійся себе — і все буде мяу.
 • Previous post Сколько зарабатывают звезды украинского шоу бизнеса: видео, которое заставит улыбнуться
  Next post Светлана Тарабарова: «Все родители хотят идеальных детей, но так не бывает»

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *