Павлоградський район: співробітники ДСНС провели роботу з мешканцями житлового сектору – | Новини міста Дніпро та області

Сьогодні, 7 червня рятувальники 67-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд з дотримання правил пожежної безпеки в побуті на території селища міського типу Юр’ївка.

Причинами пожеж в житловому секторі є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів, необережного поводження з вогнем під час прибирання на присадибних ділянках, а також несправність електромережі. Саме тому, рятувальники спілкувалися з мешканцями, нагадували їм правила пожежної безпеки при виникненні надзвичайних ситуацій, та відповідали на поставлені запитання. Особлива увага громадян зверталась на правила експлуатації електрообігрівальних пристроїв, пічного опалення та газових приладів. Під час бесіди рятувальники вручили співрозмовникам пам’ятні листівки з правилами безпечної поведінки.

Отже, щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом приладів опалення, електрообігрівачів та дотримуйтесь протипожежних правил під час користування ними.

Пам’ятайте, що ваша особиста безпека та рідних і близьких вам людей, залежить насамперед від вас самих!


Читайте также: Последние новости Украины и мира

Читайте также: Последние новости Украины и мира

Previous post м. Марганець: рятувальники проводять сумісні рейдові заходи з Національною поліцією та лісниками в екосистемах – | Новини міста Дніпро та області
Next post Жители окраин Мариуполя спасались из затопленных домов через окна. Новости Мариуполя и Донбасса |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *