Перший важливий крок Юрія Гусєва в “Укроборонпромі”: тендер на кавові напої за 373,3 тис. грн. » Новости Херсон


Перший важливий крок екс-очільника ХОДА Гусєва в “Укроборонпромі”.
 
Державний концерн «Укроборонпром», який може припинити існування у 2021 році, оголосив тендер на вендингові послуги з приготування кави та чаю в автоматах протягом наступного року з очікуваною вартістю 373,3 тис. грн.Про це свідчать дані в системі державних закупівель ProZorro.Нагадаємо, Укроборонпром очолив Юрій Гусєв, який до цього був головною Херсонської ОДА

Як пишуть Українськi Новини згідно з тендерною документацією, планується закупівля послуг з приготування кави та чаю в 2 автоматах, які розташуються на 3-му і 5-му поверхах офісу концерну.

Орієнтовна кількість співробітників, які будуть користуватися послугами вендінгового обладнання – 250 осіб; загальне орієнтовна кількість порцій напоїв – 90 тис.

Зокрема, орієнтовна кількість порцій “еспресо” становить 11 тис., Порцій «мокачино» – 2,5 тис., «Латте» – 5 тис., «Еспресо з молоком» – 9,5 тис.
Також «Укроборонпром» розраховує на 3,5 тис. Порцій чаю, 6,5 тис. Порцій «капучино», 29 тис. Порцій «ірландського капучино», 14 тис. Порцій «американо» і 9 тис. Порцій напою «шоколад».

Послуги мають надаватися протягом 2021 року.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 19 грудня, аукціон призначений на 21 грудня.

джерело

Previous post Во Львове робот Da Vinci прооперировал первого пациента | Новости Николаев
Next post Колихаєв закриває інформацію від херсонців, – представники громадськості » Новости Херсон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *