Пожежна небезпека під час експлуатації пічного опалення – | Новини Буковини

Саме в опалювальний період різко збільшується кількість пожеж, які виникають у житловому секторі. Стараючись обігріти власні оселі люди не завжди дотримуються правил пожежної безпеки, внаслідок чого виникають пожежі. За статистикою, з початку 2021 року у Чернівецькій області у житловому секторі сталося 93 пожежі, кожна третя – через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. На жаль, такі пожежі приносять не лише матеріальні збитки, а забирають людські життя. Цьогоріч через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі загинуло 3 особи.

Досить часто причиною пожежі є те, що люди не оглядають печі перед початком, а також протягом опалювального сезону внаслідок чого виникають пожежі. Важливо, очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталось її займання. Усі димові труби повинні бути заштукатурені й побілені. Біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист, а золу й шлак необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця. В жодному разі, не дозволено сушити й складати на піч одяг, дрова чи інші горючі предмети адже це призводить до загорання та поширення вогню.

Рятувальники звертаються до громадян дотримуватись цих простих правил, аби уникнути біди. Якщо пожежі уникнути не вдалось, негайно повідомте про це Службу порятунку за номером «101»!

Інформує Управління ДСНС України у Чернівецькій області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *