Психологом ДСНС проведено тренінг з рятувальниками – | Новини Вінниці та області

19 травня із особовим складом ДПРЧ-33 селища Чечельник психолог Головного управління ДСНС України у Вінницькій області провела тренінг на тему: «Групова взаємодія в колективі. Вирішуємо конфлікти».

Аби навчити співробітників оперативно-рятувальної служби краще взаємодіяти, чути один одного та розуміти своїх колег (особливо при виконанні дій за призначенням), психологом було проведено ряд ігрових вправ, що дало змогу рятувальникам навчитися краще взаємодіяти в колективі та розуміти один одного.

Даний тренінг дозволяє налагодити співробітництво між колегами, навчає краще взаємодіяти в колективі, поліпшує навички уважного слухання, дає усвідомлення можливості конфліктних ситуацій на службі та навчає шляхам їх вирішення. Окрім того, учасники тренінгу приділили увагу унікальності людської особистості, визначили різноманітність поглядів на ооднакові образи (ситуації), розвивали навички групової взаємодії та активізували творче мислення.

Результатом тренінгу стали позитивний настрій учасників, обмін власним життєвим досвідом, краще пізнання колег по службі та налагодження оптимальної комунікації між співробітниками.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області


Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post У ДСНС відбулась планувальна нарада щодо проведення командно-штабних навчань у рамках третьої фази проєкту ЄС “Програма PPRD East IIІ” – | Новини Вінниці та області
Next post На Вінниччині в рамках Національного плану вакцинації від COVID-19 повторну дозу препарату Pfizer отримали понад тисячу рятувальників (ВІДЕО) – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *