Рятувальники допомагають громадянам, що стали заручниками ускладнень погодних умов (ВІДЕО) – | Новини Вінниці та області

У зв’язку з прогнозованим ускладненням погодних умов, — випадінням значного снігу, снігу з дощем, налипанням мокрого снігу, ожеледдю й ожеледицею на дорогах, — утворилась небезпека виникнення надзвичайних подій, характерних для цього періоду, зокрема, для західних, північних, центральних та південних областей України. Тож, рятувальники продовжують допомагати громадянам, що стали заручниками несприятливих погодних умов.

Підрозділами ДСНС протягом доби з снігових заметів вивільнено 52 транспортних засоби (з початку негоди – 2 тис. 846 од., у т.ч. 113 карет ШМД та 87 автобусів) та надано допомогу 135 особам (з початку негоди – 5 тис. 562 особам). Прибрано 25 повалених дерев.  Від ДСНС залучалось 250 осіб та 86 од. техніки (з початку негоди – близько 4 тис. 900 осіб та 1 тис. 480 од. техніки).

Так, на Черкащині 17 лютого об 11:20 до диспетчера 4-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення від працівників екстреної медичної допомоги про те, що їх автомобіль не може подолати снігові замети та дістатися хворого у селі Товста Городищенського району. На місце події одразу прибули працівники місцевої пожежної команди села Вільшана, але і їм не вдалося подолати великі кучугури снігу. Співробітники ДСНС прийняли рішення спільно із медичними працівникам долати пішки близько 2 км снігових заметів до необхідної адреси. Добравшись до потерпілого та оглянувши його лікарі вирішили хворого госпіталізувати. Оскільки медичний транспорт так і не зміг під’їхати до житлового будинку, співробітники Служби порятунку допомогли медичними працівниками транспортувати чоловіка до спецавтівки, а далі і лікувального закладу.

Днем раніше у Львівській області наздвичайники за допомогою всюдиходу “Богун” доправили породіллю з дітьми до медзакладу. Так, 16 лютого о 11:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с.Которини через снігові замети автомобіль медиків не може самостійно дістатись на огляд до вагітної жінки. До місця події на всюдиході “Богун” було направлено надзвичайників разом з медиками для огляду жінки. Після огляду було прийнято рішення госпіталізувати жінку, тож надзвичайники за допомогою всюдиходу “Богун” доправили жінку з дітьми до медичного закладу.

 

Заходи з надання допомоги громадянам тривають, інформація оновлюється.

З опертивною інформацією щодо ліквідації наслідків негоди можна ознайомитись за посиланням: https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/120443.html

 


 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *