Рятувальники Вінниччини проводять профілактичні бесіди з настоятелями храмів – | Новини Вінниці та області

2 травня віряни святкуватимуть Великдень, тому в храмах відбуватимуться богослужіння, використовуватиметься відкритий вогонь, що значно підвищить небезпеку виникнення пожеж у культових спорудах. Саме тому, напередодні свята фахівці Служби порятунку проводять активну профілактичну роботу зі священнослужителями та громадянами, щоб вкотре нагадати правила пожежної безпеки як у храмах, так і вдома.

Так, 23 квітня рятувальники Ладижинського міського сектору зпровели профілактичну бесіду із настоятелями культових споруд розташованих на території Ладижинської міської ради. Фахівці ДСНС звернули увагу священнослужителів на необхідності утримання в справному стані електромереж, належний стан шляхів евакуації, наявність в приміщеннях первинних засобів пожежогасіння. Крім того, наголосили на суворому дотриманні правил пожежної безпеки, особливо при використанні відкритого вогню під час богослужінь.

Також рятувальники нагадали настоятелям церков порядок дій на випадок виникнення пожежі та продемонстрували, як користуватися первинними засобами пожежогасіння.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області


Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post Увага! Попередження про заморозки – | Новини Вінниці та області
Next post Напередодні Великодня рятувальники проводять профілактичну роботу у культових спорудах – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *