Розумні годинники Meizu Watch: дизайн в деталях і технічні подробиці |

Якісні рендери майбутньої новинки опублікував надійний мережевий інформатор Digital Chat Station. Крім того, в мережі з’явилися скріншоти фірмового мобільного додатка, що підтверджують дизайн і деякі програмні особливості перших розумних годин бренду.

Судячи із зображень, смарт-годинник виконані в прямокутному корпусі, оснащені загнутим з усіх боків дисплеєм і єдиною апаратної кнопкою на правій грані. Поки невідомо, яким набором датчиків виробник оснастить пристрій – на рендера задня кришка перекрита комплектним ремінцем.

Очікується, що перші смарт-годинник Meizu працюватимуть під управлінням фірмової операційної системи Flyme for Watch. Прошивка імовірно дозволить власникам смарт-годин завантажувати сторонні додатки і включатиме безліч спортивних режимів, а також ряд функцій для моніторингу здоров’я користувача.

 

Популярні новини  Розкрито батарею майбутнього планшета Xiaomi Mi Pad 5

Очікується, що Meizu Watch отримають підтримку eSIM, доступну тільки на флагманських носяться пристроях. Завдяки цьому гаджет зможе використовуватися для телефонних розмов незалежно від смартфона. Дата релізу і ціна майбутньої новинки поки не оголошені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

  • Все новости по теме:
  • Meizu
  • Meizu Watch
Previous post Тепловую генерацию могут заменить модульные ядерные реакторы
Next post Motorola випустить зарядку, що живить смартфон по повітрю. У Xiaomi вже є така |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *