Складаний планшет Galaxy Z Fold Tab показали на патентних зображеннях |

Новий гаджет Samsung був зареєстрований в базах даних відразу двох патентних відомств. Особливостями будови стали конструкція з двома лініями згину і оригінальний спосіб кріплення стилуса. З чуток, гаджет може надійти в продаж вже в наступному році.

Згідно офіційній документації, незвичайний форм-фактор дозволить виводити на дисплей планшета три програми одночасно. При цьому адаптивний інтерфейс гаджета буде «пристосовуватися» до будь-якого формату екрану, коректуючи пропорції зображення. На основі технічних ескізів дизайнери порталу LetsGoDigital створили серію рендерів, що демонструють можливий дизайн гаджета.

Популярні новини  Meizu Watch зможуть працювати без смартфона

Патент розглядає всі сценарії використання пристрою – в повністю складеному і розкладеному стані, а також при відкиданні кожній з частин окремо. Місце для зберігання електронного пера S Pen знаходиться на задній кришці між двома складними частинами пристрою.

Очікується, що новинка з очікуваним назвою Samsung Galaxy Z Fold Tab буде представлена ​​вже в 2022 році у вигляді комерційного пристрою. Технічні характеристики і ціна незвичайного апарату поки невідомі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

  • Все новости по теме:
  • Samsung
  • Samsung Galaxy Z Fold Tab
Previous post NVIDIA представила потужну ігрову відеокарту |
Next post Продажі фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 6 перевищили 3 мільйони штук всього за 2 місяці |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *