Створено Агенцію розвитку та інновацій «Наш Краматорськ»

Агенція розвитку та інновацій «Наш Краматорськ» – це спільнота небайдужих містян. Мета Агенції – залучення в місто інвесторів, створення їм умов для реалізації проектів, залучення найсучаснішого досвіду управління та технологічних процесів.

«Ми є агентами змін і перетворень для рідного міста. Знаємо, як долати виклики і здобувати успіх. І ми готові об’єднати громаду ідеями сучасного європейського розвитку. У фокусі нашої уваги – проєкти, які змінюють світогляд людей. Про які ми мріємо, і які обов’язково стануть реальністю.

Будемо залучати інвестиції і створювати нову якість життя. Ми вже взялися за зведення мікрорайону, спланованого за європейськими правилами. Там житимуть молоді спеціалісти і досвідчені професіонали. Усі ті, хто готові рухати наше місто вперед.

Далі буде лікарня третього рівня, хлібозавод, багатофункціональна арена, ще десятки великих і малих історій успіху…

Чекаємо на ваші амбітні ідеї. Не сумнівайтеся через брак досвіду чи коштів. Приходьте і розповідайте. Вислухаємо кожного!».

Агенцію розвитку та інновацій створили народний депутат України Максим Ефімов та – молодий підприємець і громадський діяч Едуард Мкртчан. Про це повідомляється на сторінці Агенціі у Фейсбуці.

«Пілотним проєктом Агенції стане будівництво нового житлового комплексу «Європейський». Ця ініціатива стане зачіпкою для молоді, яка прагне знайти своє майбутнє у Краматорську.

Аби нові квартири були доступними, міська влада домовляється про старт пільгових квартирних програм із Держфондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

«Будемо залучати у місто інвестиції. Не важливо – великі чи малі. Це може бути як відкриття великого виробництва, так і організація прокату велосипедів чи впровадження інноваційних IT-продуктів. Усе це – наш внесок у створення комфортних умов життя в Краматорську», – вважає Едуард Мкртчян.

«Це нова платформа, яка допоможе активним містянам посилювати свою громаду. Будемо залучати до міста нові інвестиції, створювати класні локації, запускати шалені стартапи. Отож у цей день маємо добру нагоду сказати: дбаймо про рідне місто, про свої родини!», — прокоментував подію народний депутат України Максим Єфімов.

Адреса і контакти офісу: вул. Марата 8, м. Краматорськ, тел: +380666566409.

 

 

Previous post В Краматорске правоохранители изъяли контрафактные сигареты на сумму 4 млн. грн
Next post Краматорский район – самый большой в Донецкой области

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *