Светлана Тарабарова: «Все родители хотят идеальных детей, но так не бывает»

Українська співачка Світлана Тарабарова нещодавно вдруге стала мамою та переїхала з родиною до заміського будинку. Зіркова мама разом з чоловіком виховують двох дітей — Марію (2,5 місяці) та Івана (2 роки).

Про те, що допомагає їй у вихованні дітей, та як зробити так, щоб якомога більше дітей росли в родинах, артистка розповіла Viva.ua.

Інтерв’ю проведене у рамках інформаційної кампанії усвідомленої благодійності #ПомагайЯкМиколай Міжнародного благодійного фонду СОС Дитячі Містечка Україна. Стати Миколаєм та підтримати дітей-сиріт та родини, які потребують допомоги, можна на сайті фонду.

— Світлано, о котрій  зараз починається ваш день? Що перше робите?

О котрій? Та він не закінчується вже два з половиною місяці (сміється). Зараз у мене суцільний «день сурка». Коли ти мама двох, а найменшій 2,5 місяці, єдині думки — це про сон.  Сподіваюсь, незабаром графік все ж вирівняється, я почну по ночах спати і радо відповім на питання «о котрій починається мій день».

— Розкажіть, як обирали імена для сина та доньки?

Два імені — дві історії. Іван отримав своє ім’я на честь дідуся мого чоловіка — в них був міцний зв’язок, а мені просто подобалось це ім’я. Із донечкою була інша історія — ми дізнались про вагітність у Барселоні (це була наша остання докарантинна подорож). Там, ще не знаючи кого очікуємо — хлопця чи дівчинку, потрапили на екскурсію до Саграда Фамілія. І коли екскурсовод почав розповідати про Діву Марію, ми не домовляючись переглянулися із чоловіком та без слів все зрозуміли — у нас буде Марія.

— Чи є у вас якась система виховання?

Ні, є загальнолюдські правила, яких ми намагаємось із чоловіком дотримуватися.  Напевно, головним девізом нашої родини є вислів: «Одного разу твоя дитина зробить не як ти радив, а як ти сам робив». Тобто виховуємо дітей своїм прикладом, своєю поведінкою та взаємовідносинами.

— Чи допомагає вам стан «внутрішньої дитини» у вихованні своїх дітей?

Внутрішня  дитина — як на  мене, це найкращий стан, і я, здається, з нього не виходила.  Звісно, допомагає. Всі батьки хочуть ідеальних дітей, але так не буває, і лише наші спогади про своє дитинство можуть налагодити стосунки з нашими дітьми.

— Топ-3 книжки для дітей у вашій родині?

Іван обожнює, коли йому читають книжки та розповідають історії, тож назвати фаворитів неможливо, вони змінюються зі швидкістю світла. А Марійка ще занадто мала для них.

— Якби існували подорожі в часі, що б ви порадили сама собі перед народженням дітей?

Чесно? Я б порадила собі відіспатись.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЭКОНОМИКА

ПОЛИТИКА