Територію парку “Наталка” можуть відкрити для автомобілів – “RADA” – новини Києва на “RADA”

У Київраді 10 червня планують розглянути проєкт рішення, який дозволить автомобілям в’їжджати на територію парку “Наталка” на Оболоні.

Згідно з проєктом рішення, ШЕУ Оболонського району отримає ділянку дороги від шлагбауму при в’їзді в парк і до річки Дніпро. Зараз ділянка перебуває на балансі “Київзеленбуду”. Запланована загальна площа проїзної частини становить 2668 квадратних метрів, а довжина покриття – 425 метрів.

Місцеві мешканці в мережі висловлюються проти такого рішення та просять заблокувати проєкт.

Активіст Гліб Антоненко, зокрема, наголошує, що на одній з ділянок уздовж дороги є об’єкт, біля якого планується будівництво паркомісць. І, за його словами, проєкт рішення “збігається з інтересами зробити там додаткові паркомісця”.

“Також хочемо нагадати про реальну проблему – безбалансовість усієї Оболонської набережної та необлаштовану вулицю Прирічну. Саме це питання турбує оболонців, а не відкриття парку “Наталка” для автомобілів”, – йдеться у повідомленні Антоненка.

Нагадаємо, що на Оболоні планують створити зону відпочинку навколо Йорданського озера. Там облаштують оглядові майданчики на воді, велодоріжки та локації для тихого відпочинку.

Фото: “Киевфото”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *