В мережі показали найменшиц зарядний пристрій на 30 Вт |

Компанія AOHi представила надкомпактний зарядний пристрій, здатний забезпечити вихідну потужність 30 Вт. Новинка MAGCUBE підтримує безліч протоколів, важить всього 42 грами і має розміри 28 x 28 x 32 мм.

В останні роки виробники смартфонів значно збільшили можливості зарядних пристроїв. У продажу можна зустріти як прості адаптери на 5 Вт, так і просунуті на 120 Вт. AOHi MAGCUBE має потужність зарядки 30 Вт, а завдяки використанню нітриду галію його розмір можна порівняти зі звичайним зарядником Apple на 5 Вт.

AOHi MAGCUBE 30W оснащений портом USB Type-C і вбудованим світлодіодним індикатором. Жовтий означає швидку зарядку, синій – для стандартної швидкості, а зелений – безперервна робота. Заявлена ​​можливість зарядки iPhone 12, а також підтримка протоколів Power Delivery 2.0 і 3.0, PPS, Apple 2.4, BC 1.2 і Quick Charge 2.0, 3.0. і 4.0+. Додатково пристрій забезпечує сумісність з приставкою Nintendo Switch і навіть вміє заряджати невеликі гаджети, такі як навушники, розумні годинник і фітнес-трекери.

Вартість новинки відносно скромна – $ 30.

Популярні новини  Неаносованний Apple Pencil третього покоління показали на відео

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Previous post Показали портативну ігрову консоль і смартфон Sony PlayStation в одному пристрої |
Next post Маячки Apple AirTag виявилися вкрай вразливі до подряпин |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *