В рамках святкування Дня захисту дітей рятувальники Вінниччини провели громадські акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» – | Новини Вінниці та області

1 червня в рамках святкування Дня захисту дітей рятувальники ДПРЧ-14 м.Тульчин, ДПРЧ-26 м.Погребище та ДПРЧ-30 м.Ладижин провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Основна мета подібних заходів – ознайомлення, як дорослих так і підростаюче покоління із діяльністю пожежно-рятувальної служби, а також донесення до свідомості громадян правил безпеки життєдіяльності.

Під час проведення акцій фахівці ДСНС продемонстрували дорослим та дітям пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців. Кожен бажаючий зміг відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски рятувальників.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами. Оскільки за лічені дні канікули, бійці ДСНС застерегли дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз’яснили як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти нещасних випадків на водних об’єктах. Окрім цього, дітлахи дізналася про вимоги безпеки у разі знаходження застарілих боєприпасів.

Заходом залишилися задоволені усі, як дорослі так і малі. Адже акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» доводить, що фахівці Служби порятунку «101», здатні не лише ліквідовувати надзвичайні події та навчати населення правилам безпечної поведінки у побуті та на вулиці, а й дарувати гарний настрій оточуючим.

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області


Previous post У День захисту дітей вінницькі рятувальники навчали підростаюче покоління правилам безпеки (ВІДЕО) – | Новини Вінниці та області
Next post Вінницька область: визначено найкращих учасників у Всеукраїнському конкурсі «Пожежі краще запобігти!» – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *