В уряді розглядають «інтелектуальний локдаун»: суть нового варіанту карантину » Новости Херсон


Так званий інтелектуальний локдаун розглядають в українському уряді замість повного, бо він дозволить не настільки жорстко обмежувати життя громадян. Головна різниця полягає в тому, що кожне місто зможе вносити корективи у перелік обмежень виходячи з тієї ситуації, яка є на місці. Тобто «інтелектуальний» означає скоригований. Станом на зараз ймовірність введення локдауну становить 90%, але відомо також, що повний його варіант може знищити багато бізнесів та завдати удару по економіці країни. Тож уряд шукає шляхи, які дозволять швидко та розумно змінювати карантинні обмеження, аби люди могли працювати, заробляти на життя та підготуватися до новорічних та різдвяних свят.

А вводити локдаун планують наприкінці грудня, коли розпочнуться свята – це на погляд нардепів та міністрів створить можливість зупинити транспорт менш болісно.

«Якщо це відбудеться, наприклад, 27 грудня, то загалом ця проблема знімається як така. З точки зору наслідків і незручностей для людей – звичайно, це зіпсує новорічні свята, але зате це не так сильно вдарить по економіці», – зазначив Арахамія.

Previous post На Херсонщині хлопець зґвалтував та вбив безхатька: подробиці » Новости Херсон
Next post Херсонка морила голодом 4-річного сина, влаштовуючи особисте життя (ФОТО) » Новости Херсон

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *