Вижницький район: рятувальники роз’яснили громадянам правила безпеки – | Новини Буковини

Задля того, аби запобігти виникненню пожеж у приватних помешканнях громадян, працівники Служби порятунку постійно ведуть інформаційно-роз’яснювальну роботу. Зокрема, сьогодні фахівці Путильського районного сектору Управління ДСНС організували інформаційно-роз’яснювальний рейд у житловому секторі. Рятувальники побували у 5 селах –  Киселиці, Гробище, Дихтинець, Малий Дихтинець, Замогила. 

Пояснюючи людям правила безпеки, фахівці вказали, до чого може призвести використання несправних електроприладів у побуті, залишені без нагляду ввімкнені обігрівачі, праски. Аби від цього не сталося короткого замкнення електромережі у будинку, рятувальники закликали буковинців завжди пильно стежити за електричними приладами та не дозволяти дітям самостійно вмикати їх. Також фахівці Служби порятунку вкотре звернули увагу жителів на правила безпеки, яких слід дотримуватися під час експлуатації пічного опалення й обігрівачів, адже, незважаючи на підвищення температури, люди ще опалюють свої оселі, а порушення правил пожежної безпеки є однією з найчастіших причин виникнення пожеж у житловому секторі.

Щоб інформацію від рятувальників місцеві мешканці змогли й надалі розповсюджувати серед інших, рятувальники вручали їм листівки на протипожежну тематику.

    

   

Інформує Управління ДСНС України у Чернівецькій області


Previous post Надежда Мейхер об участии в шоу «Маска»: «Это было нереальное испытание»
Next post Служба порятунку попереджає: унаслідок пожеж на відкритих територіях страждає не лише довкілля, а й майно громадян! – | Новини Буковини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *