Вижницький район: три громади отримали обладнання, щоб протидіяти паводкам у гірській місцевості – | Новини Буковини

У гірських районах області, зважаючи на їх географічне розташування, існує постійна ймовірність виникнення паводків. Щоб їм протидіяти, а також оперативно реагувати на загрозу, важливу роль відіграє не тільки професійність рятувальників, а й матеріально-технічне забезпечення. Підрозділи Служби порятунку постійно покращують своє обладнання, проте, актуально це й для місцевих територіальних громад. Саме вони відіграють ключову роль у організації безпеки громадян на місцях.

1 квітня на території 4 державної пожежно-рятувальної частини міста Вижниця відбулося вручення обладнання, придбаного за фінансової підтримки Швейцарії. На заході були присутні керівництво Вижницького районного сектору Управління ДСНС, представники та голови місцевих громад. Три територіальні громади – Банилівська, Вашківська та Усть-Путильська отримали обладнання та інструмент в рамках реалізації проекту «iNSltu:  природні рішення постраждалим від паводку громадам». Кожна громада отримала мотопомпу, за допомогою якої можна відкачати воду із затоплених будівель, а  під час пожежі – брати воду для гасіння з річки чи колодязя; сучасні бензопили, ручні пилки та сокири, щоб розчищати потічки від поваленого гілля й дати можливість воді під час паводку швидше протікати; професійні аптечки домедичної допомоги, де є все необхідне.

Нове спорядження «підсилить» місцеві територіальні громади. Використовуючи це обладнання, у громадах буде змога ефективніше протидіяти паводкам та ще більш оперативно ліквідовувати їх наслідки. 

   

 

 

Управління ДСНС України у  Чернівецькій області


Previous post м. Чернівці: вулицями міста курсують автомобілі Служби порятунку – рятувальники закликають громадян дотримуватись карантинних вимог – | Новини Буковини
Next post В Киеве назвали новые тарифы на электроэнергию

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *