Вінниця: рятувальники розпочали здачу щорічних заліків зі службової підготовки (ВІДЕО) – | Новини Вінниці та області

1 червня особовий склад Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Вінницькій області розпочав здачу диференційних заліків зі службової підготовки за 2020-2021 навчальний рік.

У кризовому центрі обласного відомства, рятувальники пройшли письмове теоретичне тестування з функціональної, гуманітарно-психологічної, профільної та медичної підготовки, а також за напрямками діяльності на знання законодавства України, зокрема антикорупційного, та інших нормативних документів служби цивільного захисту.

На території спорткомплексу ГУ ДСНС рятувальники підтвердили свою загальну фізичну підготовку згідно з віковими групами. Чоловіки підтягувалися на перекладені, а дівчата віджималися з упору лежачи від підлоги. Всі фахівці здолали «стометрівку» та пробігли один кілометр.

За словами керівника навчальної групи, начальника Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС полковника служби цивільного захисту Сергія Іванова,  систематична здача заліків зі службової підготовки є своєрідним підтвердженням професіоналізму особового складу. Рятуючи людей, ліквідовуючи наслідки різного роду надзвичайних ситуацій, кожен, хто несе службу в підрозділах ДСНС, має бути не лише законодавчо обізнаним, а й психологічно підготовленим та фізично загартованим.

 

 ГУ ДСНС України у Вінницькій області


Previous post На Вінниччині рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання – | Новини Вінниці та області
Next post Сколько получат работающие пенсионеры в июне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *