Вінницька область: визначено найкращих учасників у Всеукраїнському конкурсі «Пожежі краще запобігти!» – | Новини Вінниці та області

Рятувальники Вінниччини підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику, який був організований ДСНС України та Добровільним пожежним товариством.

Головний меседж заходу – донести усім через призму дитячого світогляду, як можна жити у безпеці. У цьому діти інколи краще розуміються, ніж дорослі. І це вони продемонстрували своїми роботами, розповівши через творчість правила безпеки життєдіяльності та своє бачення професії рятувальника.

Конкурс стартував ще у лютому, а закінчився в квітні. До обласного відбіркового етапу потрапили понад 300 творчих робіт з усіх куточків області, 30 найкращих було направлено до Добровільного пожежного товариства України на фінальний етап конкурсу.

В результаті, 8 найкращих робіт було відзначено на Всеукраїнському (завершальному) етапі.

Можна зазначити, що кожна робота – витвір мистецтва: яскраві малюнки, вироби з пластилину, фетру, вишивки, художні різьби, випалювання, аплікації та вітражування.

Кожен учасник вклав часточку себе в свою роботу та поділився своїми знаннями з тем безпеки життєдіяльності.

ГУ ДСНС України у Вінницькій області


Previous post В рамках святкування Дня захисту дітей рятувальники Вінниччини провели громадські акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» – | Новини Вінниці та області
Next post На Вінниччині рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *