Вітання Голови | Новини Вінниці та області із професійним святом – Днем пожежної охорони! – | Новини Вінниці та області

 Шановні колеги, ветерани пожежної охорони!

 

Вітаю вас із професійним святом – Днем пожежної охорони.

 

Професія вогнеборця – це уособлення відданості своїй справі, що завжди знаходилася на межі ризику. Її обирають лише люди, які готові прийти на допомогу у будь-якій час доби та ціною власного життя і здоров’я захистити тих, у чий дім прийшла вогняна біда.

Цілодобово і непорушно ви захищаєте не лише громадян нашої держави, а й матеріальні та культурні надбання України.

Особлива вам вдячність, шановні ветерани пожежної охорони, за те, що присвятили своє життя найблагороднішій справі порятунку найціннішого у світі – людського життя. Ви і сьогодні, виконуючи професійні обов’язки, передаєте свій безцінний досвід молодому поколінню рятувальників-вогнеборців, які достойно продовжують славні традиції української пожежної охорони.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій має велику довіру населення, що відображає високий рівень надійності системи оперативного реагування на надзвичайні ситуації. В цьому є і ваша заслуга.

Бажаю вам життєвої енергії та незборимої волі до перемоги. Нехай вдячність за врятовані життя оберігає вас та стане невичерпним джерелом сил!

 

 

Голова                                                                                                                                      Микола ЧЕЧОТКІН 


Previous post До Дня пожежної охорони привітали ветеранів та пенсіонерів служби – | Новини Вінниці та області
Next post Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *