У ДСНС відбулась планувальна нарада щодо проведення командно-штабних навчань у рамках третьої фази проєкту ЄС “Програма PPRD East IIІ” – | Новини Вінниці та області

19 травня у стінах Державної служби України з надзвичайних ситуацій під головуванням заступника Голови ДСНС Руслана Білошицького відбулася планувальна нарада щодо проведення командно-штабних навчань, які пройдуть 26-27 травня 2021 року у Києві в рамках реалізації третьої фази проєкту Європейського Союзу “Програма PPRD East IIІ”.

Відкриваючи нараду, Руслан Білошицький акцентував на важливості проведення таких навчань та відповідальному ставленні учасників до реалізації усіх етапів Програми, серед яких — КШН.

Під час навчань українська Служба порятунку та інші національні відомства у дистанційному режимі з використанням онлайн-інструментів, що зумовлено складною епідеміологічною ситуацією у світі, спричиненою COVID-19, відпрацьовуватимуть дії в умовах виникнення надзвичайної ситуації, зокрема ліквідації наслідків повеней. Водночас, комунікація з європейськими партнерами здійснюватиметься з використанням онлайн платформи ZOOM.

Так, представники ДСНС обговорили формат та алгоритм проведення навчань, канали взаємодії з країнами-партнерами та інші організаційні питання.

Нагадаємо, ДСНС України є основним бенефіціаром Проекту ЄС “Програма з попередження, готовності та реагування на катастрофи природного та техногенного характеру для країн Східного партнерства”. Метою зазначеної Програми є посилення і розвиток потенціалу країн-учасниць Східного партнерства у сфері цивільного захисту шляхом залучення експертної та технічної підтримки ЄС.


Previous post З початку року піротехніки | Новини Вінниці та області вилучили та знищили майже 22 тисячі вибухонебезпечних предметів – | Новини Вінниці та області
Next post Психологом ДСНС проведено тренінг з рятувальниками – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *