Як буде виглядати зелена зона біля Київської школи економіки – новини Києва на “RADA”

Київська школа економіки показала візуалізації проєкту зеленої зони, яку облаштують навколо будівлі на вулиці Шпака, 3, біля станції метро “Берестейська”. Простір зроблять доступним не тільки для студентів і працівників, а й для всіх бажаючих, розповіли представники школи.

Навколо будівлі планують висадити дерева, при цьому існуючі обіцяють не чіпати. Крім того, в проєкті передбачено облаштування газону, лавок, велопарковки та додаткового освітлення.

Як говориться в повідомленні, зараз школа очікує отримання дозволу на проведення робіт від КП “Київблагоустрій”. Реалізація проєкту триватиме до 15-ти календарних днів.

Читайте також: Фонтан біля пам’ятника засновникам Києва відремонтували: як він виглядає

Раніше місцеві жителі звернули увагу, що з тротуару біля будівлі почали знімати покриття і припустили, що на цьому місці можуть облаштувати паркінг. Представники школи запевняють, що паркінг потрібен, але його тут робити не будуть. Керівництво розраховує, що зможе використовувати майданчик в сусідньому комплексі, який тільки будується.

Нагадаємо, в Києві почалися підготовчі роботи з реконструкції Скверу київських інтелігентів. Там вже встановили дві лавки з переробленого пластику.

Фото: KSE, Pavlo Postoienko

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *