Упродовж минулого тижня підрозділи | Новини Вінниці та області врятували 22 особи та ліквідували 3 тис. 290 пожеж – | Новини Вінниці та області

Упродовж минулого тижня (з 29.03 по 4.04) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Від початку тижня зареєстровано 3 тис. 652 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 22 особи.

Ліквідовано 3 тис. 290 пожеж, врятовано на пожежах 20 осіб та не допущено знищення вогнем 649 будівель і 36 од. техніки. На пожежах загинуло 38 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 614 тис. грн.

Упродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 249 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 11 вибухонебезпечних предметів.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 18 осіб.


Previous post На Хмельниччині розгорнуто мобільний госпіталь ДСНС для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 (ВІДЕО) – | Новини Вінниці та області
Next post Попередення про пориви вітру в Україні – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *