Упродовж минулого тижня підрозділи | Новини Вінниці та області врятували 31 особу та ліквідували 753 пожежі – | Новини Вінниці та області

Упродовж минулого тижня 31.05 по 06.06) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 134 надзвичайних події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 31 особу.

Ліквідовано 753 пожежі, врятовано на пожежах 16 осіб та не допущено знищення вогнем 252 будівлі і 33 од. техніки. На пожежах загинуло 22 особи, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 3 млн. 54 тис. грн.

Упродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 235 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 195 вибухонебезпечних предметів.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 12 осіб.


Previous post Реєстрація своєї туристичної мандрівки у рятувальників – запорука вчасної допомоги у горах! – | Новини Вінниці та області
Next post Microsoft перестала оновлювати навіть інсайдерську версію Windows 10 напередодні анонса Windows 11 |

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *