Завтра мешканців Краматорська запрошують на грандіозне відкриття «Тато Хаб»

У суботу, 15 травня, у Саду Бернацького відбудеться урочисте відкриття «Простору відповідальних татусів «Тато Хаб».

«Тато Хаб» – це простір, покликаний сприяти залученню чоловіків до усвідомленого татівства. Аналогічні клуби відкрито вже у 8 українських містах: Київ, Вінниця, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Мирноград, Рубіжне, Бердянськ, а також у Троїцькій громаді.

До Міжнародного дня сім’ї та на честь відкриття «Тато Хабу» у Саду Бернацького відбудеться грандіозне свято: працюватимуть різноманітні локації для дітей та дорослих, крім того, Краматорськ долучиться до Всеукраїнського музичного флешмобу.

«Простір відповідальних татусів «Тато Хаб» Краматорськ» створений ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Кулб» у співпраці з «Покровською районною організацією людей з інвалідністю» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: UNDP Ukraine / ПРООН в Україні , UN Women Ukraine, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO).

Свято проводиться за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ при ДонОДА,  Краматорської міської ради, Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради, Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, Молодіжної ради при Донецькій обласній державній адміністрації, Донецького Національного Медичного Університету.

Previous post «Большой» теннис в Краматорске: юные горожане взялись за ракетки
Next post Ученица Школы искусств№2 завоевала Гран-при всеукраинского конкурса

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *