Звернення міського голови Володимира Коваленко до мешканців Новокаховської МТГ – Каховские новости за сегодня

Сьогодні мешканці міста і громади заборгували водоканалу близько 10 млн грн за водопостачання і водовідведення. В Новій Каховці ця послуга якісна – вода відповідає всім нормативним показникам і подається цілодобово.

Як би це прикро не було, однак найближчим часом вартість тарифу для водоканалу буде збільшено. І для цього є об’єктивні причини – здорожчала вартість електроенергії та паливно-мастильних матеріалів, збільшився розмір мінімальної зарплати.

Розумію, що нинішній економічний стан у країні, пов’язаний із пандемією коронавірусної інфекції, не надто сприяє достатку кожній родині. Важко виживати пенсіонерам, життя яких обмежено мінімальним розміром пенсій. Та все ж таки, звертаючись до мешканців міста і громади, дуже прошу: заплатіть за воду і водовідведення зараз, за діючими тарифами. Накопичення боргів абонентами вже призвело до критичної ситуації, що склалася на водоканалі. Не можна допустити повної зупинки цього підприємства. Його стабільна робота повністю залежить від оплати споживачами наданих послуг.

Володимир Коваленко, міський голова

Читайте также: Последние новости Украины и мира
Previous post Новая Каховка может остаться без воды – Каховские новости за сегодня
Next post Ангелина Калинина сыграет на открытом чемпионате Франции – Каховские новости за сегодня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *