МВС розробило проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України – | Новини Вінниці та області

Громадська безпека – це забезпечення двох принципових складових: безпека людини та безпека Держави. Основна мета МВС – створення безпечного середовища для кожного українця, у якому забезпечені права людини, захищені кордони держави, надається швидкий та якісний поліцейський сервіс й ефективна допомога у разі надзвичайної ситуації.

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив 11 травня під час Всеукраїнського форуму «Україна 30». 

«Для втілення цієї мети ми – на виконання затвердженої Президентом України Володимиром Зеленським Стратегії національної безпеки – розробили проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України. У ній сформульовано бачення  розвитку цього надважливого сегменту безпеки», – сказав Арсен Аваков. 

Міністр внутрішніх справ зазначив, що Стратегія – це великий програмний документ, який дасть можливість системно, крок за кроком, збудувати потужний і злагоджений механізм, що відповідає викликам сьогодення.

Зокрема, цього року стартував проект «Реформування гідрометеорологічної служби ДСНС». Державна служба з надзвичайних ситуацій буде співпрацювати із американською  компанією “BARON – Critical Weather Intelligence” у сфері гідрометеорологічної діяльності, відповідний меморандум підписали у МВС. 

«Раннє виявлення та прогнозування небезпечних гідрометеорологічних процесів (ураганний вітер, шквали, смерчі, град, повені, ожеледиця дорожнього покриття, прогнозування пожежної небезпеки тощо) – дозволить скоротити час відповідного реагування, мінімізувати наслідки, а головне – зберегти людські життя»,  – наголосив Арсен Аваков.

Також МВС розгортає інфраструктуру обслуговування авіаційної техніки у Ніжині. «Там будуть обслуговуватись гелікоптери ДСНС, прикордонників, Нацгвардії та поліції. У перспективі цей майданчик стане центром технічного обслуговування гелікоптерів також для наших європейських партнерів», – сказав міністр.

Арсен Аваков наголосив, що у планах на цей рік – отримання ще 28 гелікоптерів для потреб усіх служб системи МВС. Наразі Національна поліція отримала перші 2 сучасні гелікоптери H145 Airbus Hellicopters, 2 гелікоптери Н125 отримала Держприкордонслужба, 8 машин – вже стали до роботи у Державній службі з надзвичайних ситуацій та Нацгвардії.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що цього року спільно з Міністерством охорони здоров’я, МВС запровадило систему аеромеди́чної евакуації та підтримки трансплантології із залученням авіації МВС.

Цього ж дня, в рамках проведення Всеукраїнського форму «Україна 30», МВС продемонструвало сучасну техніку, яка використовується всіма підрозділами системи міністерства. 

 За матеріалами Департаменту комунікації МВС України


Previous post 17-23 травня в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху – | Новини Вінниці та області
Next post Увага! Попередження про пожежну небезпеку – | Новини Вінниці та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *