Олену Мазур звинуватили в лобіюванні інтересів будівництва скандального МАФу » Новости Херсон

 

У міській раді Херсона, під час засідання постійної комісії з питань землекористування, начальницю інспекції з благоустрою Олену Мазур, звинуватили в лобіюванні інтересів будівництва скандального МАФа. Про що, під час засідання комісії, повідомив голова ОСББ «Берег 5» Віктор Тоцький.

В своєму зверненні, Тоцький, розповів, що в мікрорайоні Корабел, навпроти кафе «Медуза», він та небайдужі громадяни намагаються відстояти територію зеленої зони, на якій встановлюють тимчасову споруду. А як відомо, на установку МАФів, наразі накладено мораторій, до 25 грудня. Та забудовники нехтую заборонами і продовжують будівництво.

Крім того, голова ОСББ, намагався з’ясувати, яким чином, до нинішнього складу комісії потрапили люди, які раніше видавали дозволи на встановлення цих тимчасових споруд в місті, а саме, Мазур та Хмаро. Також, Тоцький вказав, що Мазур, яка є начальником інспекції з благоустрою, навіть не виїжджала на місце скандалу, проігнорувавши дану ситуацію.

В свою чергу, Мазур намагалась відстояти позицію, що вона не причетна до видачі вищевказаних дозволів. Але, на таку заяву, в залі засідання комісії, пролунала відповідь, що до цього причетні її друзі, інтереси яких Мазур і лобіює.

По закінченню обговорень, слово взяла екс-депутат міської ради, Оксана Дьякова, яка повідомила, що Мазур та Хмаро, умисно ігнорували питання встановлення мораторію, яке розглядалось на попередньому засіданні сесії.

«Коли, на сесію нового скликання, виносилось питання щодо мораторію, яке вже назріло і громада його потребувала, то два депутати земельної комісії, які були в сесійному залі витягли картки для голосування. Це їхня позиція, і вони зараз розповідають про інше. Це були саме присутні депутати – Мазур і Хмаро. Вони не приймали участь у голосуванні» – сказала Дьякова.

 

Previous post Херсонцям повертатимуть право на пільговий проїзд: що відомо » Новости Херсон
Next post Фонд «Интер – детям» купил жизненно важное оборудование для «ОХМАТДЕТа» и объявил новую цель благотворительного аукциона | Новости Херсона

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *